معرفی کتاب از نوشتن

نوشتن زندگی نیست، ولی فکر می‌کنم گاهی می‌تواند راه بازگشت به زندگی باشد.

نام کتاب: از نوشتن

موضوع: نویسندگی، سرگذشت نامه

نویسنده: استیون کینگ

مترجم: شیرین سادات صفوی

ناشر: انتشارات میلیکان

تعداد صفحات: 224

قیمت: 17500 تومان

این کتاب شامل دو بخش می‌باشد. بخش اولش درباره سرگذشت نویسنده است. استیون از همان کودکی به نویسندگی علاقمند می‌شود. او در این حین با مشکلاتی زیادی از جمله مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند. استیون در این کتاب با زبانی ساده و دلنشین مسیر پر و پیچ و خم نویسندگی را شرح می‌دهد. مسیری که برای عبور از هر پیچ آن نیاز به صبر و پشتکار فراوان دارد. البته عبور از هر مرحله، باعث تشویق و انگیزه برای ادامه کار می‌شود.

در بخش دوم درباره عوامل تاثیرگذار بر نویسندگی و همچنین نکاتی در این باب می‌باشد. استیون در این بخش تجربیات و درس‌هایی را که در این زمینه بدست آورده است را در اختیار ما قرار می‌دهد. او هنگام بیان این نکته‌ها، مثال‌هایی می‌آورد که باعث می‌شود ما به اهمیت این نکات پی ببریم. نکاتی که در هنگام مطالعه یا نوشتن به آن‌ها توجه نمی‌کنیم. رعایت کردن این نکات می‌تواند باعث بالا رفتن کیفیت کار شود.

این کتاب جز یکی از بهترین کتاب‌ها در زمینه نویسندگی می‌باشد. کتابی که مسیر سخت و پیچیده نویسندگی را به زیبایی بیان و این نکته را به شما یادآوری می‌کند که قدم نهادن در این زمینه نیازمند صبر و پشتکار زیاد است. این کتاب داری متنی روان ترجمه‌ای بسیار مناسب است. به نظر خواندن این کتاب برای کسانی که به نویسندگی علاقمند هستند بسیار مناسب است. همچنین این کتاب جز یکی از کتاب‌های پر فروش در زمینه نویسندگی در سایت‌های فروش کتاب هم می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *